BASE 2022 Sergisi. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen BASE 2022 sergisi 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Akaretler Sıraevler’de sanatseverlerle buluşacak.

 

 

 

Zamansız tasarımları ile eşlik ettiği en güzel anılara değer katan Jumbo; imzasını, sanatın evrensel gücünü geniş kitlelere ulaştıracak projelere taşımaya devam ediyor. Türkiye’de sanatın yaygınlaşması için çalışmalar yürüten BASE’nin her sene genç sanatçıların yaratıcılığını ve üretme motivasyonunu desteklemek amacıyla hayata geçirdiği sergi Jumbo ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Vizyoner bakışı ve yenilikçi yaklaşımı ile fark yaratan işlere imza atan Jumbo, 75. yılına özel olarak hayata geçirdiği “Zamansız Yolculuk” sergisinin ardından sanat ve tasarıma verdiği önemi bu yıl altıncı kez gerçekleşecek olan BASE 2022 sergisinin sponsorluğunu üstlenerek sürdürüyor. Bu yılki teması “İz ve İletişim” olarak belirlenen sergide 16 şehirdeki 27 üniversiteden yeni mezun 73 sanatçı adayının farklı disiplinlerde 83 eseri sergilenecek.

Yeni mezun genç sanatçı adaylarının; olguları, ilişkileri, yaşam biçimleri ve bireysel deneyimlerini kendi bakış açıları ile yorumladıkları bu özel sergi 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Akaretler Sıraevler’de ücretsiz olarak sanatseverlerle buluşacak.

 

Tarih: 28 Eylül-2 Ekim 2022

Ziyaret Saati: 11.00-19.00

Yer: Akaretler – Sıraevler

No: 15 – 17 Beşiktaş- İstanbul

©2022 Anadolu Gezi Rehberi

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account