Başiskele Belediyesi, uzaktan eğitim sonrası yarıyıl tatiline giren öğrenciler için Şubat ayı çevrimiçi kültür ve sanat etkinlikleri programını açıkladı.

 

İlçede gelecek nesillere büyük değer veren ve önemseyen Başiskele Belediyesi, Koronavirüs salgını dolayısıyla sosyal ve kültürel aktivitelerden mahrum kalan çocuklara yönelik etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor.  Yarıyıl tatilinde çocuklara özel yeni programlar hazırlayan Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, internet üzerinden tiyatro oyunlarından sanat etkinliklerine, el işi etkinliklerinden bilgi yarışmasına kadar çocukların eğlenirken öğreneceği, el becerilerini geliştirecekleri çok sayıda programı miniklerle buluştuyor. Yarıyıl tatili boyunca haftanın 3 günü(Pazartesi-Çarşamba-Cuma) saat 19.00’da farklı etkinlikler ile çocuklara keyifli vakitler geçirmeyi hedefleyen Başiskele Belediyesi dolu dolu etkinlik takvimi hazırladı.

 

“Derse Mola Çevrimiçi Etkinlikleri” programı şöyle:

 

1 Şubat Pazartesi:

Sağlıklı Beslen, Sağlıklı Yaşa

Tiyatro Oyunu

 

3 Şubat Çarşamba:

Sıfır Atık Etkinliği

El İşi Etkinliği

 

5 Şubat Cuma:

Orta Oyunu

Tiyatro Oyunu

 

8 Şubat Pazartesi:

Origami

El İşi Etkinliği

 

10 Şubat Çarşamba:

Masal

 

12 Şubat Cuma:

İlçemizi Tanıyalım

Bilgi Yarışması

 

“Derse Mola Çevrimiçi Etkinlikleri”ni takip etmek isteyenler saat 19:00’da  Başiskele Belediyesi’nin Youtube kanalından,  www.basiskelebelediyesi.tv web adresinden ve belediyenin sosyal medya hesaplarından izleyebilirler.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account