Başiskele Belediyesi, Babalar Günü’ne özel hazırladığı “Benim Kahramanım Babam” etkinlikleri ile babaları ve çocuklarına unutulmaz eğlenceli anlar yaşattı.

 

 

 

Başiskele sınırları içerisinde yer alan Symbol AVM’de gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla Pazar günü sokağa çıkma kısıtlaması uygulandığından 19 Haziran Cumartesi günü yapılan etkinlik eğlenceli anlara sahne oldu. Symbol AVM meydanında kurulan etkinlik alanından babalar, çocuklarıyla birlikte çömlek yaptılar, kum boyama ve sürpriz etkinlikler gerçekleştirdiler.

Eğlenceli ve güzel anlar yaşayan baba ve evlatları, günün sonunda ellerinde emekleriyle yaptıkları çömlekleri ve kum boyamalar ile evlerine dönmenin mutluluğunu yaşadılar. Başiskele Belediyesi’nin “Benim Kahramanım Babam” konseptiyle hazırladığı fotoğraf çektirme standı, baba ve çocuklarına birbirinden eğlenceli hatıra fotoğraflar sundu. Çocuklarıyla birlikte poz veren babaların mutluluğu görülmeye değerdi.

 

 

 

 

Babalara sürpriz hediyeler

Geleceğin hazinesi çocukların ve gençlerin kahraman babalarını bu özel günde unutmayan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü de sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla, etkinliğe katılan babalara sürpriz hediyeler dağıttı. Etkinlik alanında fotoğraf çekinerek alanda kendilerine dağıtılan 1’den 200’e kadar numaralandırılmış kartlarla çekilişe katılmaya hak kazanan babalar, Pazar günü gerçekleştirilen çekiliş sonucunda sürpriz ödüller kazandılar. Çekiliş sonucu 12, 35 ve 39 kart numaralı şanslı babalar akıllı saat; 6, 7 ve 10 kart numaralı babalar ise A Milli Takımızın formasını kazandılar.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account