Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı

 

 

 

Başkan Kocaman mesajında;

Kurban Bayramı’na daha kavuşuyor olmanın manevi hazzı ve mutluluğu içerisindeyiz. Son 1,5 yıldır bayramlarımızı buruk ve alışkanlıklarımızdan farklı yaşamak zorunda kaldık. Pandemi ile mücadele kapsamında kısıtlamalara tabi olduk. Allah’ın izniyle bu Kurban Bayramımızı maske-mesafe-hijyen kurallarına bağlı olarak kısmen daha özgür kutlayabileceğiz. Aşı seferberliğimiz hızla devam ediyor.

Bayramlarımız bir arada olunca daha güzel ve daha anlamlı. Beraberlik ve dostluk duygularımızın pekiştiği bu özel günler aynı zamanda, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı da güçlendirme vesilesidir. Kurban Bayramlarında teslimiyet, paylaşım, bereket ve şükür vardır. Sevgi ve merhamet vardır. Rabbim hem dua edenlerden hem dua alanlardan olmayı nasip eylesin.

Bu duygu ve düşüncelerle; salgınların, afetlerin olmadığı, bayram sevinci ve coşkusunu huzurla yaşayabildiğimiz nice bayramlara kavuşmak dileğiyle tüm Müslüman âleminin Mübarek Kurban Bayramı’nı kutlar; Kartepeli hemşerilerime sağlık, mutluluk, huzur, kardeşlik ve esenlikler getirmesini temenni ederim” dedi. Kartepe’de Kurban Bayramı bayramlaşması 21 Temmuz 2021 Çarşamba Günü (Kurban Bayramı’nın 2. günü) 09.30’da Kent Meydanı’nda yapılacak.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account