500.000 tohum topunu toprakla buluşturacak #gezegeneteşekkür projesini başlatan Rebul Şirketler Grubu, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne istinaden 80.000 tohum topu ile Artvin’e yeşil bir iz bırakacak. 

 

 

 

Rebul Şirketler Grubu’nun gelecek nesillere daha temiz, daha yaşanabilir bir dünya hazırlama misyonuyla hayata geçirdiği, sürdürülebilirlik eforlarının bir parçası olan ‘Gezegene Teşekkür’ ağaçlandırma projesi devam ediyor. Küresel iklim krizine karşı sürdürülebilir ve inovatif çevre teknolojileri geliştiren sosyal girişim ecording iş birliği ile gerçekleşen projede, toplam 500.000 tohum topunun, ağaçlandırılması gereken alanlara ecoDrone ile atışı gerçekleştirilecek.

5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne istinaden gezegene 80.000 tohum topu ile teşekkür edecek Rebul Şirketler Grubu, insansız hava araçları ecoDrone’lar ile Doğu Ladini ve Yabani Nar tohumlarını Artvin’de ağaçlandırılması gereken alanlarla buluşturacak.

Yeryüzünde yeşil bir iz bırakmak için başlatılan projede müşteriler de satın aldıkları her Rebul ve Atelier Rebul ürünü ile projeye destek verebiliyorlar. Atelier Rebul ürünleri ile ulaşan QR kodlarını okutup ağaçlandırma yapılacak alanda, yer almasını istedikleri ağaç tohumunu seçebiliyor ve tohum toplarının gelişimi ile ağaçların büyüme yolculuğunu e-mail yoluyla takip edebiliyorlar.

 

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account