Ocak ayı için hala bir plan yapmadıysanız. İşte size harika bir tatil planı önerim var. Hem sağlık hem de huzur bulacağınız bir yere gitmek isterseniz düşün peşime Kütahya’nın şirin ilçesi Emet’e gidiyoruz.

 

Kütalya’nın şirin ilçesi Emet, şifalı kaplıcalarıyla ünlüdür. 1993 yılında Bakanlar Kurulu kararıyla “Termal Turizm Bölgesi” olarak ilan edilen Emet’e kış aylarıyla adeta ziyaretçi akını olur.

Bitter Cadı’sı bunan kusur kalır mı kalmaz ve gece gece yollara düşer.

Sabah bizi Emet Thermal Resort Oteli’nin güleryüzlü personeli karşıladı. Neden Emet Thermal Resort Oteli tercih ettik?

Çünkü, 97 bin metrekarelik bahçe içerisinde, tatil ve huzur içinde birkaç gün geçirebileceğimiz tam bir aile oteli.

 

Çünkü, 83 standart, 4 suit oda ve 36 aile suiti bulunan otelimizin, her odasında katkısız şifalı termal sulu banyosu mükemmel.

Çünkü, koca tesis içinde yok yok.

Türk Hamamı, Kapalı Yüzme Havuzu, Anfi tiyatro, çam ağaçları altında yürüyüş parkuru ve doyumsuz kuş sesleriyle bol oksijen depolamak için biçilmiş kaftan bir tesis.

Hiçbir yerde göremeyeceğiniz doğal olarak ayaklarınızın altında kaynayan 37 derece sıcaklıktaki yosunlu suyun terleterek zayıflatma özelliği  sayesinde rahatlamak bir harika.

Yosun havuzu güzelliğinize güzellik, sağlığınıza sağlık katmak için ideal bir yer. Oradan ayrılmak istemeyeceğinize garanti veririm sevgili okur.

Benden söylemesi…

 

 

 

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account