Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın projelerinden biri olan “Kültür Evi” çalışmaların tamamlanması sonrasında hizmete hazır hale getirildi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın projelerinden biri olan “Kültür Evi” çalışmaları eksiksiz tamamlandı. Belediye Başkanı Kocaman Kültür ve Taziye Evi’nde son kontrolleri de kendisi yaptı.

 

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan “Kültür Evi” 432 metre kare kapalı 80 metre kare açık alanı ile hizmet verecek. Kültür Evi’nin içinde ayrıca Bay – Bayan Taziye Salonu, yönetim ofisi, mutfak, bay-bayan ve engelli şadırvan ile wc yer alacak. Oturma gruplarının da yer alacağı ve çok amaçlı olarak tasarlanan Kültür Evi mahallenin diğer sosyal-kültürel ihtiyaçları doğrultusunda da hizmet verebilecek. Belediye ekipleri “Kültür ve Taziye Evi” çevresinde 250 metre kare alanda çocuklar için oyun parkı, yeşillendirme, ağaçlandırma, giriş sundurmaları yapımını da tamamladı. Bina girişinde saksılar konularak çiçeklendirmeler ile daha güzel bir görünüme kavuşturuldu.

 

Yeni bir hizmeti daha Kartepemize kazandırdık

“Yeni bir hizmeti daha Kartepemize kazandırdık” diyen Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, “Kartepe Belediyesi Kültür Evi ilçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Zor günlerimizde üzüntümüzü biraz olsun azaltacak, dost ve akraba ziyaretlerinin yapılabileceği Kültür Evi’miz yaşanan pandemi sürecinin ardından hemşehrilerimizin hizmetinde olacak” açıklamasında bulundu.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account