Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocamanın talimatı ile hemşehrileri için Kurban Bayramı’nda düzenlenen etkinlikler ilçeye renk kattı.

 

 

 

Covid-19 tedbirleri göz önünde bulundurularak yeni normalleşme süreci dikkate alınarak düzenlenen etkinliklerde konserlerin yanı sıra animatör palyaçolar sahne şovları balon gösterileri jonklör gösterilerinin yanı sıra ücretsiz ikramlar yapıldı.

 

 

Yazlık sinema büyük ilgi gördü

Kartepe Belediyesi düzenlediği Kurban Bayramı’nın etkinliklerinde çocuk etkinliklerinin yanı sıra Ertuğrulgazi Mahallesi Kanalpark içerisinde ‘’Kral Şakir Korsanlar Diyarı’’ yazlık sinema büyük ilgi gördü. Düzenlenen etkinliklerde Muhammed Vanal, Onur Gürtek ve Gülbeyaz Demir sahne aldı. Sanatçılarla Kartepeliler keyifli bir Kurban Bayramı yaşadılar.  

 

Hemşehrilerimiz doyasıya eğlendiler

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, “Yeni normalleşme sürecinde Kartepeli hemşehrilerimiz için Kurban Bayramı etkinlikleri düzenledik. Bu etkinliklerde özellikle Kartepeli minik hemşehrilerimiz doyasıya eğlendiler. İnşallah Covid-19 süreci geride kalması ile daha güzel etkinliklere hep birlikte imza atacağız” açıklamasında bulundu.

 

 

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account