İspanya ve Yunanistan’dan sonra dünyanın en çok mavi bayraklı 3. ülkesi olan Türkiye’nin ödüllü 486 plajından biri olan Kerpe Plajı, yaz ayları için ideal bir tatil merkezi. Karadeniz sahillerinin en gözde beldesi olan Kerpe’nin Mavi Bayraklı Kerpe Plajı’ndaki Kumsal Kafe, tatilcilerin uğrak mekanı.

 

 

Deniz suyunun temizliği, çevre yönetimine verilen önem, plajı kullananların ihtiyaçlarına cevap verecek donanım ve güvenlik önlemleri gibi kriterlere uygunluğun her yıl tekrar gözden geçirilmesi ile saptanan Mavi Bayrak aslında plajlara verilen uluslararası bir ödül. Kocaeli’nin ödüllü plajlarından biri olan Kerpe Plajı, şehir hayatının kalabalığını ve yoruculuğunu dinginlik ve rahatlama ile değiş tokuş etmek isteyenlerin tercihi oluyor. Masmavi Karadeniz’i keşfetmek isteyenler, soluğu Kerpe Plajı’nın Kumsal Kafesi’nde alıyor.

 

 

Denize sıfır masalarda uygun fiyatlara karnınızı doyurabiliyorsunuz

Denize girip, güneşlenen tatilciler, yemek molasını işletmeciliğini Dursun Deniz ve Kadir Aydın’ın yaptığı Kumsal Kafe’ de veriyor. Kafenin sunduğu temiz ve lezzetli yemekler ile güleryüzlü kaliteli  hizmetten oldukça memnun olan tatilciler, denize sıfır masalarda uygun fiyatlara karnını doyurabiliyor. İki kişilik enfes serpme kahvaltı 20 TL, kahvaltı tabağı 30 TL, atıştırmalıklardan menemen ve sucuklu yumurtanın fiyatları 15 TL, göz yumurta ve omlet ise 10 TL’den satışa sunuluyor. Tostlar 10 TL, gözlemeler ise 15 TL, hamburger 20 TL, köfte 30 TL. Soğuk ve sıcak çiçeceklerden tutunda tatlıya varana kadar her türlü seçenek mevcut.

 

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account