Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp, EMITT Turizm Fuarı’nda Sakin Şehir Vize standında olacak ve misafirlerini ağırlayacak. Tarihiyle, kültürüyle ve doğasıyla Trakya’da medeniyetler beşiği olan Vize’nin ev sahibi Belediye Başkanı Ercan Özalp, tüm turizm profesyonellerini 6. Salon, D 450 numaralı standlarına davet ettiğini söyledi.

Kadim tarihi ve zengin kültürel çeşitliliği ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, eşsiz bir dünya şehri olan Vize’den bahseden Belediye Başkanı Ercan Özalp, şunları söyledi. “Köklü geçmişi, kendine has ekolojik özellikleri ve zengin kültürel değerleriyle Vize, taşıdığı bu paha biçilmez ortak evrensel mirasın üstünde yükselen, gelişen, değişen, yenilenen bir merkez. Bu muhteşem potansiyelin farkında ve bilincinde hareket ederek bu kültürel, mimari, tarihi ve doğa zenginliklerimizi en güzel şekilde koruyup yaşatmaya çalışmaya ve insanlığın hizmetine sunmaya devam edeceğiz.”

Standımızı ziyarete bekliyoruz

Turizm alanında önemli bir buluşma merkezi haline gelen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılmaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Başkanı Ercan Özalp, sözlerini şöyle tamamladı. “Böyle önemli bir organizasyonun gerçekleştirilmesine vesile olan, tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum. Ülkemizin ve dünyanın turizm rotasını belirlemede ciddi rol alan, sektöre yön veren EMITT’in  tüm katılımcılarını standımızı ziyarete bekliyoruz.”

EMITT, 30 Ocak Perşembe günü başlıyor

Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 30 Ocak Perşembe günü başlıyor. 2 Şubat Perşembe gününe kadar sürecek fuar, her yıl olduğu gibi bu yıl da 100 binin üzerinde sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen turisti ağırlamaya hazırlanıyor. Fuar ziyaretçileri, turizm acenteleri, oteller, ulaşım şirketleri, gibi birçok alanda lider firmalarla tanışabilme imkanı bulabilmenin yanısıra, dünyanın dört bir yanından yeni destinasyonları keşfedebilecek.

2020 fuarı TÜYAP’da olacak

Belgrad Turizm Organizasyonu, KKTC Turizm, Çevre ve Kültür Bakanlığı, Malta Turizm Merci, Bulgaristan Turizm Bakanlığı, Japonya Milli Turizm Organizasyonu, Kore Turizm Organizasyonu, Endonezya Cumhuriyeti Turizm Bakanlığı, Hindistan Devleti Turizm Bakanlığı, Özbekistan Cumhuriyrti Milli Halkla İlişkiler Merkezi, Azerbaycan Cumhuriyeti, Devlet Turizm Kurumu, Filistin Turizm ve eski Eserler Bakanlığı, Nepal Turizm Heyeti, Çin Milli Turizm Organizasyonu, Saraybosna Kantonu Turizm Birliği, Kosova Alternatif Turizm Birliği, Brezilya Konsolosluğu, Mauritius Turizm Tanıtım Merci, Makedonya Cumhuriyeti Turizm Destek ve Tanıtım Kurumu, Gürcistan Milli Turizm Kurumu da EMITT 2020 fuarı için TÜYAP’da olacak.

 

 

©2022 Anadolu Gezi Rehberi

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account