İzmit Belediyesi tarafından Kandıra Sarısu’da yapımı tamamlanan Sarısu Gençlik Kampı, Türk Eğitim Vakfı’nın (TEV) burs verdiği üniversite öğrencilerini ağırladı. TEV’in burs verdiği 18 üniversite öğrencisi, İzmit Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Karadeniz’in incisi Sarısu Gençlik Kampı’nda muhteşem bir hafta sonu geçirerek stres attı.

Sarısu Gençlik Kampı’nın kano, tracking, dart, pedalboard, yoga, plaj voleybolu ve ateş başında sohbet gibi birbirinden keyifli imkanlarından yaralanan öğrenciler, daha önce deneyimlemedikleri sporları da İzmit Belediyesi sayesinde deneyimleyerek unutulmaz anlar yaşadı.

Sarısu Gençlik Kampı’nda çok keyifli vakit geçirdik

TEV Kocaeli Şube Başkanı Derya Kurt, Sarısu Gençlik Kampı’nda çok keyifli vakit geçirdiklerini dile getirerek kendilerini ağırlayan İzmit Belediyesi’ne teşekkür etti. Derya Kurt, Sarısu Gençlik Kampı’nın sosyal ve sportif bakımdan çok güzel imkanlara sahip olduğunu belirterek, eğitmenler eşliğinde yapılan kano, tracking, dart, pedalboard ve yoga gibi birçok aktivitenin öğrencileri çok mutlu ettiğini söyledi.

Sarısu Gençlik Kampı Hizmetleri

Sosyal ve sportif faaliyetlerle gençlere ve ailelerine hizmet veren Sarısu Gençlik Kampı, toplamda 100 kişinin konaklayabileceği kapasiteye sahip. Doğayla içiçe, güvenli ve konforlu hizmet sunan Sarısu Gençlik Kampı’nda, bungalov evler ve suit odaların yanısıra gençlerin çadır kurabileceği alanlarda mevcut. Deniz, kum, güneş ve ormanla başbaşa kalınan kampta eğitmenler eşliğinde doğa yürüyüşleri, bisiklet gezileri ve kano gibi birçok etkinlik gerçekleştiriliyor.

 

Karadeniz’in incisi Sarısu Gençlik Kampı

Gençlerin ve ailelerinin gönül rahatlığıyla kullanabileceği Karadeniz’in incisi Sarısu Gençlik Kampı, yaz sezonunda sosyal ve sportif faliyetlerle 10-18 yaş arası öğrencilere (özellikle dezavantajlı öğrenciler) için pandemi sürecine uygun ve koronavirüse karşı tüm tedbirler alınmış bir şekilde,  hizmet veriyor. Kampa gelenler günde 3 öğün yemek ve ulaşım hizmetinden de yararlanabiliyor.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account