Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, yaz tatilinde gönlünce seyahat etmek ve dinlenmek isteyen misafirleri için, birbirinden avantajlı tatil alternatifleri sunuyor. Ruhunuz kadar bedeninizi de dinlendirebileceğiniz doğa ile iç içe otellerin yanı sıra deniz, kum, güneş ve daha fazlası seçenek, erken rezervasyon indirimlerine ek ekstra indirimler ile sadece bugüne özel Salı Sallanır kampanyasında!

 

İndirimli fiyatlar, uygun bütçeli oda seçenekleri ve birbirinden avantajlı kampanyalar ile düşlediğiniz tatili sunan turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, 5 ile 10 Temmuz tarihleri arasındaki rezervasyonlarda geçerli seçili otellerde, Salı Sallanır kampanyasıyla erken rezervasyon indirimlerine ek olarak yüzde 10’a varan ekstra indirimler sunuyor.

 

Şimdi, tatilin tam zamanı

22.06.2021 00:01’da başlayıp 22.06.2021 23:59’da bitecek Salı Sallanır kampanyası, yalnızca isimleri belirtilen otellerde geçerlidir. Belirtilen fırsatlar dışında, başka kampanyalar ile birleştirilemeyen kampanyada, geriye dönük rezervasyonlar ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Sadece 24 saate özel kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için https://www.tatilsepeti.com/kampanya/sali-sallanir linkini ziyaret edebilirsiniz. Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

 

 

Tatilsepeti hakkında

 

Temelleri 2002 yılında atılan Tatilsepeti, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 25 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 63 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan Tatilsepeti, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığı başarıyla dikkat çekmeyi başaran Tatilsepeti, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini daha da hızlandırmıştır.

 

İnternet turizm markası

Tatilsepeti; en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi – sonrası hizmetleriyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 4.500’den fazla yurt içi, 350 binden fazla yurt dışı oteli, yılda 7.000’in üzerinde yurt içi – yurt dışı turu, uçak bileti ve araç kiralama hizmetlerini, Tatilsepeti, çatısı altında sunmaktadır. İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onlara en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Tatilsepeti, tatil denildiğinde ilk akla gelen internet turizm markası olarak kendini konumlandırmaktadır. Tatilsepeti, deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi, bu vizyonu gerçekleştirmede çok önemli bir role sahiptir. Tatilsepeti’nin sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.tatilsepeti.com adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşılabilir.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account