Tatilsepeti’nden, henüz tatil planı yapamayan misafirlerine müjde! Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, tatil dolu günleri karşılamak adına sabırsızlanan tatil severleri, sezonunun en uzun sürdüğü yavru vatana davet ediyor.

 

 

 

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, Türkiye’deki tatil rotalarına alternatif olarak, her daim tatilcilerin gözdesi olan yavru vatan Kıbrıs’tan tatil önerileri sunuyor.

 

Vizesiz ve pasaportsuz seyahat

Ege ve Akdeniz sahillerinin yanı sıra, vize ya da pasaporta gerek duymadan seyahat edilebildiğinden, tatilcilerin Kıbrıs’a da yoğun bir talebi oluyor. Akdeniz ikliminin yaşandığı Kıbrıs’ta, tatil sezonunun Türkiye’deki tatil yörelerine kıyasla daha uzun sürmesi de, yine yavru vatanın çekiciliğini arttıran faktörler arasında yer alıyor. Türkiye’deki tatil yörelerinde yaz sezonu Haziran-Ağustos dönemi olarak kısıtlansa da, Kıbrıs’ta Nisan’dan Ekim’e kadar denize girmeniz mümkün. Tatilsepeti’nin sunduğu fırsatlar hakkında detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/kibris-otelleri linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Akdeniz’in incisi yavru vatan Kıbrıs

Her mevsim en unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz Akdeniz’in incisi yavru vatan Kıbrıs’ta, pek çok renkli aktivite de sizleri bekliyor. Tarih, kültür ve doğa gezileri yapabileceğiniz bu adada, en güzel plajlar ve konforlu oteller de sizler için hizmet veriyor.

 

“Çift aşı-tek PCR” uygulaması 

KKTC Sağlık Bakanlığı’nın almış olduğu karara göre, Türkiye’ den Kıbrıs’a seyahat edecek misafirlerin, karantina uygulamasından muaf olması için 2 doz Covid–19 aşısı yaptırmış olması zorunlu kılınıyor. Çift doz aşı yaptırmış misafirlerin Kıbrıs’a giriş yapabilmeleri için, ülkeye giriş esnasında yolculuktan 72 saat önce negatif olarak sonuçlanmış PCR testlerini ibraz etmeleri gerekiyor. Aşılı ebeveynlerinin yanında 0–6 yaş çocuklarda PCR test zorunluluğu bulunmayıp, 6–18 yaş arası çocuklar için seyahatten 72 saat önce negatif sonuçlanmış PCR testi sonucu bulunması zorunlu kılınıyor.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, yaz döneminde de misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

 

Tatilsepeti hakkında

 Temelleri 2002 yılında atılan Tatilsepeti, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 25 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 63 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan Tatilsepeti, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığı başarıyla dikkat çekmeyi başaran Tatilsepeti, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini daha da hızlandırmıştır.

Tatilsepeti; en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi – sonrası hizmetleriyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 4.500’den fazla yurt içi, 350 binden fazla yurt dışı oteli, yılda 7.000’in üzerinde yurt içi – yurt dışı turu, uçak bileti ve araç kiralama hizmetlerini, Tatilsepeti, çatısı altında sunmaktadır.

İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onlara en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Tatilsepeti, tatil denildiğinde ilk akla gelen internet turizm markası olarak kendini konumlandırmaktadır. Tatilsepeti, deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi, bu vizyonu gerçekleştirmede çok önemli bir role sahiptir.

Tatilsepeti’nin sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.tatilsepeti.com adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşılabilir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account