“Sağlığınız ve konforunuz bizim için önemlidir” bakış açısıyla bölgemizde Güvenli Turizm Sertifikasına ilk sahip olan oteller arasında yer alan Wellborn Luxury Hotel, hijyen uygulamaları manifestosu yayınladı.

Kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir konaklama ve tatil imkanı sunduklarını ifade eden Wellborn Luxury Satış Müdürü Özlem Sönmez, hijyen uygulamaları hakkında bilgi verdi. “Covid 19 Pandemisi ve daha sonra da oluşabilecek diğer olası salgın riskleri nedeni ile hazırlıklı olmak için arttırdığımız hijyen ve temizlik önlemlerimizi anlatan bir manifesto hazırladık. Hijyen ve temizlik standartları ile ilgili olarak uygulamakta olduğumuz prosedürlerimize  yeni birtakım standartlar ilave ettik. Çalışanlarımız ile ilgili önlem ve hijyen kurallarından tutunda, dezenfeksiyon işlemlerimiz, genel mekanlar hijyen ve temizlik kurallarımız, check-in ve check-out işlemlerimiz ile alakalı ilave önlemlerimiz, misafir odalarımızın hijyenik temizliği, yiyecek ve içecek ünitelerimiz ile ilgili aldığımız kararlar ile gereken fiziki temas mesafesinin korunmasını sağlayacak nitelikte düzenledik.

Spa-Fitness ve Spor alanları ile ilgili de yeni düzenlemeler yaptıklarını ifade eden Wellborn Luxury Satış Müdürü Özlem Sönmez, sözlerini şöyle tamamladı. “Hamam, sauna, masaj alanlarında ve bakım hizmelerinde son derece hijyenik şartlar oluşturduk. Havuz ve eğlence aktivitelerimizde de güvenli fiziki mesafe kuralına göre yeni düzenlemeler yaptık. Havuz temizliklerimiz her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun bir şekilde yapılmaya devam ediyor. Welborn Luxury Hotel ailesi olarak siz değerli misafirlerimize hak ettiği konforu, rahatlığı ve sıcaklığı, konaklamanız süresince en üst kalite standarlarında yaşatmak ve hissettirmek için buradayız. Rahatlığın ve eğlencenin tadını çıkarmak ve unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamak isteyenleri otelimize bekliyoruz.”

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account