Hayatın her alanının dijitalleşmesiyle birlikte sanat da dijital dünyadaki yerini hızla artırıyor. Sinema ve müziğin ardından resimler de dijital çağa ayak uydurarak müze kültürünü çevrimiçi dünyaya taşıyor.

 

 

 

Pandemi döneminde kapanmalar ile birlikte değişen alışkanlıklarımıza uyum sağlayan galerilere bir tanesi daha ekleniyor. Müze ve galerileri ziyaret etmenin zorlaştığı bir dönemde dijital galeriler sanatseverlerle buluşuyor.

 

Pazar günü evde sanatsız kalma

Sanatın insanları bir araya getirdiğine ve enerjilerini artırdığına felsefesini benimseyen Sigma Group’un çalışanları da sanatını işin dışına da taşıyarak ilham verici çalışmalar ortaya koyuyor. İşte bu çalışmalardan derlenen koleksiyon, dijital ortamda sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Çağlayan Özkul, Yekta Seven ve Niloofar Dadashimehr’in eserleri, Sigma’nın dijital galerisinde sergileniyor. Bu pazar, evde kaldığımızda sanatsız kalmamamız için ücretsiz olarak ziyaret edilebilen Sigma Group Digital Art Collection’ı tek tıkla veya QR kodu okutarak ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account