KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Bitter Reklam Ajansı / İbrahim Gördü

 

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Bihter Gördü

Reklam Uzmanı 

Mert Ozan Gördü

Kurumsal Pazarlama Uzmanı

Gizem Candemir

Web Geliştirici / Web Developer

Erdem Ece

 

İletişim / Communication

Telefon: 0532 702 18 93

Iletisim formu icin lutfen tiklayin.

 

Adres: Yeni Mh. Gönül Sok. Gözde apt. No: 11 İzmit / Kocaeli

www.anadolugezirehberi.com

Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.

www.anadolugezirehberi.com yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. www.anadolugezirehberi.com’da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, www.anadolugezirehberi.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası

© Copyright 2018 www.anadolugezirehberi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.anadolugezirehberi.com’a aittir. anadolugezirehberi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.anadolugezirehberi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.anadolugezirehberi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

www.anadolugezirehberi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Servis Sağlayıcı / ns1.pencilandcode.com

©2023 Anadolu Gezi Rehberi

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account