Zamansız tasarımları ile eşlik ettiği en güzel anılara değer katan Jumbo, 75. Yılını yetenekli sanatçıların eserlerinin yer aldığı bir sergi ile kutluyor. BASE iş birliği ile Jumbo markasını ve ürünlerini sanatsal yorumlarıyla ifade edildiği eserlerin bir araya geldiği Zamansız Yolculuk sergisi, 23 Haziran -6 Temmuz tarihleri arasında Yapı Kredi Bomontiada’da sanatseverlerle buluşacak.

 

 

 

Vizyoner bakışı ve yenilikçi yaklaşımı ile fark yaratan işlere imza atan Jumbo, 75. Yılında sanata verdiği değeri yeni bir noktaya taşıyor. Türkiye’de sanatın yaygınlaşması için çalışmalar yürüten BASE’nin katkılarıyla; Jumbo’nun simgesi haline gelen, logoda yer alan fil sembolünün ve ürünlerin yaratıcı, farklı bakış açıları ile yeniden yorumlanarak hazırlanan eserlerin yer aldığı sergi 23 Haziran’da kapılarını açıyor. Dokusu ile dikkat çeken İstanbul’un en özel noktalarından olan Yapı Kredi Bomontiada’da BASE iş birliği ile düzenlenen sergide, farklı disiplinlerden birçok eser yer alıyor.

Yaratıcılığa olan inancını genç sanatçılarla paylaşmak ve günümüz sanatının çeşitlilik içeren diline ve gündelik nesneleri yorumlama biçimlerine yeni bir çerçeve sunmak amacıyla Jumbo’nun hayata gerdiği Zamansız Yolculuk sergisi 23 Haziran- 6 Temmuz tarihleri arasında Bomontiada’da ziyaretçilerle buluşacak. 75 yıldır sofranın sanatını bilenlerin, seçimleriyle fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan Jumbo, tasarımları ile farkını ortaya koymak isteyen yetenekli sanatçıları keşfetmek isteyenleri bu özel sergiye davet ediyor.

©2022 Anadolu Gezi Rehberi

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account