Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Söğüt mesajında, “Cumhuriyeti yüceltmek için, hep birlikte çok okumamız ve çok çalışmamız gerekiyor” dedi

 

 

 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajına, “Dünyada, çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum” diyen Başkan Şener Söğüt, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasını ve egemenliğin halkın yönetimine verilmesini ifade eden bu tarihsel olayın, çocuklara armağan edilmiş olmasını hepimiz çok önemsiyoruz.

 

Sizlere emanet

Çünkü Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Cumhuriyeti kuranlar, çocukları çok önemsediler, değer verdiler ve Türkiye Cumhuriyeti’ni onlara emanet ettiler. Bizim de Cumhuriyeti yüceltmek için, hep birlikte çok okumamız ve çok çalışmamız gerekiyor. Bunları en iyi şekilde yapacağımıza kesinlikle inanıyorum.

 

Sevgiyle selamlıyorum

Bu inançla, şehit ve gazilerimizi şükranla anarken, her birinize sağlık, başarı ve mutluluk diliyor, çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tekrar kutluyorum. Nice bayramlarda görüşmek üzere hepinizi sevgiyle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN SÖĞÜT – Başkan Söğüt mesajında, “Cumhuriyeti yüceltmek için, hep birlikte çok okumamız ve çok çalışmamız gerekiyor” dedi

 

 

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account