İzmit Belediyesi’nin, pandemi nedeniyle uzun süredir sahnelerden uzak kalan sahne sanatı emekçilerine destek olmak amacıyla başlattığı İzmit Tiyatro Günleri bu akşam komedya oyunu ile açılışı yapacak.

 

 

 

Pandemi nedeniyle zor bir süreçten geçen, sahnesi ve repertuarı olan yerel tiyatro toplulukları İzmit Belediyesi ile sahnelere dönüyor. Maddi manevi yıpranan meslek gruplarına destek olan İzmit Belediyesi, İzmit tiyatro günlerinin açılışını ‘Komedya’ ile yapacak. Alternaif Tiyatro oyuncularının sahnede olacağı Komedya, bu akşam Alternaif Tiyatro Sahnesi’nde saat 20.00’de vatandaşları özlenen eski günlere kavuşturacak.

 

İzmitliler’le buluşturmaya devam edecek

Geçtiğimiz aylarda tiyatro topluluklarıyla bir araya gelerek yapılacak projeler üzerine fikir alışverişi yapan İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, vatandaşları özlenen günlere kavuşturuyor. İzmit Belediyesi, önümüzdeki günlerde de Çevre Tiyatrosu, Alternaif Tiyatro, Oyun İstasyonu ve 262 Tiyatro birbirinden güzel oyunlarını İzmitliler’le buluşturmaya devam edecek.

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account