Kısa bir süre önce  “Plastik Enjeksiyon Kalıbından Beyaz Renk Ön Tampon Üretimi” projesi ile Otomotiv Sanayii Derneği (OSD)’nin “Tedarik Sanayii Teknoloji ve Yenileşme Ödülü”ne layık görülen Ford Otosan tedarikçilerinden Magna Otomotiv, “Gesi Bağları” türküsünü seslendiren proje ekibinin sosyal mesajı Mustafa Kemal Atatürk’ün “Vatanını Seven İşini En İyi Yapandır” sözü oldu.

 

“Dünyayı değiştirecek yeni mobilite çözümleri ve teknolojisini sunmaya adanmış lider bir küresel otomotiv tedarikçisiyiz” diyen Magna Otomotiv yine adından çok söz ettirecek bir performans projesi geldi. Kartepe’de faaliyet gösteren Magna Otomotiv’in insan kaynakları ekibinin organizasyonu ile fabrika çalışanları klip çekerek youtube yüklediler. Kayseri’nin  ‘’Gesi Bağları’’ türküsünü başarılı bir şekilde söyleyen 21 kişilik Magna Otomotiv Proje Ekibi’nin klibi büyük bir beğeni gördü. 

 

Personelin motivasyonunu artırmak amaçlı bir çok projeye ve organizasyona imza atan Magna Otomotiv’den bu kez de muhteşem bir performans klibi geldi. Barış Manço ve Selda Bağcan’ın seslendirmeleri ile tanınan, severek dinlediğimiz ve Türk Halk Müziği’nin ender eserlerinden biri olan Gesi Bağları türküsünü seslendiren Magna Otomotiv proje ekibi izleyiciden tam not aldı. Enstrüman ve ses olarak profesyonelleri aratmayan video sosyal medyada ilgi gördü.

 

 

Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır

Her zor koşulda bile nice başarılara imza attık, Çünkü her şeye rağmen geleceğe umutla bakıyoruz sloganı ile yola çıkan  Magna ekibinden İnsan Kaynakları Müdürü Necmettin Yıldırım Gesi Bağları videosunu instagram hesabından; “Böyle bir ekibin parçası olduğum için mutluyum ve bu yetenekli ekip arkadaşlarına sahip olduğum için gururluyum. Biz yaparsak en iyisini yaparız huzurlarınızda bir kez daha MAGNA’nın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi; “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” sözleri ile paylaştı.

 

 

Magna Proje Ekibi 

Bu güzel projede yer alan Magna ekibi şu isimlerden oluşuyor: Takım liderleri Fırat Akın, Hüsnü Bayazıt ve Ahmet Şanlıtürk,  ürün mühendisliği müdürü Hakan Büyükköse, kalıp bakım mühendisi Onur Erdoğan, insan Kaynakları Uzmanı Seçil Doğanay, İnsan Kaynakları Yöneticisi Necmettin Yıldırım, Lojistik Mühendisi Mehmet Sümer, Satış Müdürü Kaan Süner, operatör İlker Çoban, kalite mühendisi İlkan Yünkül, IT sistemi ve altyapı sipervizörü Mert Arıç, insan kaynakları süpervizörü Alev Kartal, Toplam Verimlilik Bakım Mühendisi Bedirhan Çubuk, Operasyonlar Müdürü Gökhan Haliloğlu, satınalma uzmanı Tülay Patlar, operatörler İlker Çoban, Yunus Eyidemir, İsmail Çoban, lojistik geliştirme mühendisi Özlem Koca, kalite teknisyeni Ahmet Doğan, satış mühendisi Ali Kaan Şeşen Youtube MagnaInternationalTV’den videoyu izleyebilirsiniz

https://youtu.be/pfs-Cr5rCfc

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account