Kocaeli Şehir Tiyatroları, kasım ayı oyun programını iptal etti. Şehir tiyatroları internet sayfası ve sosyal medya adreslerinden  13-15-27-29 Kasım tarihlerinde sahnelecek olan “Vişne Bahçesi” oyununu, sağlık sebepleri nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.

 

Sadece tiyatronun değil, yaşama dair hemen tüm alanların ve hatta tüm dünyanın yeniden tanımlandığı, büyük dönüşümlerden geçtiği bir zamanın oyunu olan Vişne Bahçesi, Bu nedenle tüm zamanların oyunudur. Oyun 13 Ekim itibariyle Kocaeli Şehir Tiyatroları’nda ilk kez sahnelenmeye başlayacaktı. Ancak Kocaeli Şehir Tiyatrıları internet sitesinden Vişne Bahçesi oyununu sağlık sebepleriyle iptal edildiğini duyurdu.

Oyun ileriki bir tarihe ertelendi

Kocaeli Şehir Tiyatroları’nın, 13 Kasım’da prömiyer yapacak oyunu, Tiyatro literatürünün en önemli yazarlarından biri olan ve dünya prömiyerinden kısa bir süre sonra hayata gözlerini yuman Anton Pavloviç Çehov’un 1903-1904 yıllarında tamamladığı son oyunu Vişne Bahçesi’ydi. Ancak, Kocaeli Şehir Tiyatroları internet sayfasından ve sosyal medya hesaplarından açıklamaya göre sağlık nedenleriyle ileriki bir tarihe ertelendi.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account