Gaziantep’in turizm alt yapısının geliştirilmesinde gerekli araştırmaları yapan, şehrin geçmişten günümüze gelen tarihi ve kültürel zenginliğini ulusal ve uluslararası ilgili bütün platformlarda yer alarak en iyi şekilde tanıtmayı hedefleyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı Turizm ve Tanıtım Şube Müdürlüğü “Turizm Kenti Gaziantep” temalı online ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor.

 

 

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında Gazi şehrin doğal güzellikleri, tarihi mekânları, rengârenk çarşıları, eşsiz gastronomisinin vurgulanacağı kapsayıcı fotoğraflar yarışacak. Yarışmaya photocup.com üzerinden bilgisayarla ya da telefonlardan sitenin mobil uygulamasından başvuru yapılabilecek.  Yarışmanın son başvuru tarihi 17 Şubat 2021 Çarşamba günü olarak belirlenirken kazanan yapılacak oylamada 27 Şubat 2021 Cumartesi gününe kadar sürecek.

 

 

Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Oylama sonucu birinci seçilen fotoğraf sahibi, 2 kişilik 1 gece otel konaklamalı, profesyonel turist rehberi eşliğinde Gaziantep gezisi, Rumkale’de profesyonel turist rehberi eşliğinde tekne turu ve Mutfak Sanatları Merkezi’nde Gaziantep mutfağını deneyimleme fırsatı bulacak. İkinci ve üçüncü seçilen fotoğraf sahibine ise Gaziantep’in yerel ürünlerinden oluşan paket hediye edilecek. Öte yandan sitede oylama yapan en iyi üç kişiye yerel Gaziantep Kahveler Paketi ve Gaziantep Kitabı verilecek. Yarışmaya özgün, konu ile alakalı, JPEG formatında, en az 700 X 700 çözünürlüğünde ve 10 MB boyutu geçmeyecek fotoğraflarla katılım sağlanacak. 18 yaş ve üstü katılımcıların katılacağı online fotoğraf yarışmasında, sosyal medya ve diğer kanallardan destek isteyenler, tespit edildiği taktirde yarış dışı bırakılacak.

 

Detaylı bilgi almak isteyenler Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı Turizm ve Tanıtım Şube Müdürlüğü’nün https://www.instagram.com/visit.antep/ sayfasını ziyaret edebilirler.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account