Hayal Kahvesi, mart ayında da dolu dolu bir programla, Türkiye’nin starlarını Kocaelili hayranlarıyla buluşturuyor.

Canlı performans söz konusu olduğunda akla gelen ilk mekan Hayal Kahvesi, sadece haftasonları değil, “her gün” kaliteli müzik dinlemek isteyenler için birbirinden başarılı sanatçı ve grupları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Hem ruha hem damağa hitap eden Hayal Kahvesi, zengin yiyecek menüsü ve özel kokteylleri ile her andan keyif almanızı sağlıyor.

Hayal Kahvesi’nde yıldız yağmuru

Hayal Kahvesi’nde yıldız yağmuru bu ay da devam edecek. Ünlü sanatçılarla buluşma noktası Hayal Kahvesi’nde bugün Çelik sahne alacak. 6 Mart Halil Sezai, 7 Mart Gökhan Türkmen, 11 Mart Halil Sezai, 17 Mart’ta Mustafa Keser ile meyhane gecesi, 19 Mart Sagapo Kajmer, 20 Mart Haluk Levent, 24 Mart Buziki Orhan, 27 Mart Aşkın Nur Yengi, 28 Mart Manga’nın yanısıra, canlı karaoke geceleri ile Hayal Kahvesi bu ay da dolup taşacak.

Her gün yeni bir etkinlik

Ayın hemen hemen her günü bir etkinliğin yer aldığı Hayal Kahvesi’nde konser biletlerini kapıdan alabilieceğiniz gibi, Biletix’den de temin edebilirsiniz. Konser geceleri kapılar 20.30’da açılıyor. Konserlerin başlama saati ise 22.00. Çevre illerden gelen konuklarına ise, Hayal Kahvesi hemen yanıbaşındaki otellerde indirimli konaklama imkanı sunuyor.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account