Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Ramazan Bayramı vesilesiyle mesaj yayınladı.

 

 

 

İşte Başkan Sezer ‘in mesajı;

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer Ramazan Bayramı vesilesiyle yaptığı açıklamada: Evveli rahmet ortası mağfiret sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan 11 ayın sultanı Ramazan ayını idrak edip Ramazan Bayramı’na ulaşmanın manevi huzuru ve mutluluğu içindeyiz. Allah tuttuğumuz oruçları kabul eylesin ve tekrar bu mübarek aya ulaşmayı nasip etsin.

Bu yıl Korona Virüs tedbirleri nedeniyle camilerde cemaatle teravih namazı kılamasak da iftar sofralarında etkinliklerde bir araya gelemesek de kardeşlik ve hoşgörü duygularını Gölcükümüzde en üst seviyede yaşadık. Zorlukları birlik ve beraberlik içerisinde Allah’ın izniyle hep birlikte aşmanın gayreti içerisinde olduk.

Ramazan Bayramının coşkusu ve mutluluğunu da Korna Virüs tedbirleri nedeniyle evlerimizde aile bireylerimizle birlikte yaşayacağız. Akraba komşu eş dost hasta ve bizlerden ziyaret bekleyen kardeşlerimizi de telefonla arayarak hatırlarını sormalı mutluluklarına ortak olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının Gölcükümüze ülkemize İslam âlemine ve tüm insanlığa bereket ve huzur getirmesini dualarımızın ve ibadetlerimizin ind-i İlahide kabul olmasını ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgınından bir an önce kurtulmamızı Cenab-ı Rabbil Aleminden niyaz ederim.

Değerli hemşerilerimiz başta olmak üzere Aziz milletimizin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ederim dedi.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account