Büyü Dükkanı kitabını okumak cesaret ister. Herkesin harcı değildir. Çünkü önce mucizelere inanacaksınız. Sonra da gerçekleştireceksiniz. 

 

 

Hiç mucizelere inandığınız oldu mu? Ya da en azından bir mucizeyi düşlemenin gizli zevkini tattığınız? Örneğin, “dile benden ne dilersen” diyen cömert bir cininizin olduğunu hayal ettiniz mi bir an olsun? Ya da isteklerinizin bir çırpıda gerçek olduğu büyülü bir mekanı? Belki evet, belki de hayır… Büyü Dükkanı, hayatta istenebilecek her şeyin var olduğu, mucizevi alışverişlerin gerçekleştiği bir mekan.

 

Yazar size ayna tutuyor
Yaklaşık 7 yıl önce Büyü Dükkanı ile ilk tanıştığım zamanı hatırlıyorum da çok heyecanlanmıştım. Çünkü Büyü Dükkanı’ndaki alışverişler hiç de kolay değildi. Çünkü yazar size ayna tutuyor ve kendi gerçeğinizle karşılaşmanıza vesile oluyordu. Eğer siz de kendi gerçeğinizle karşılaşmaya hazırsanız şu soruya hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim: Hayatta en çok istediğiniz şey, hayattan alabileceğiniz en iyi şey midir?

 

Büyü Dükkanı başucu kitabı
Siz soruyu düşünürken ben anlatmaya devam edeyim. Önce başucu kitabı yaptım, dönüp dönüp belli aralıklarla okudum. Kitabı yeterince hatim ettiğime emin olunca sevdiklerime okumaları için, geri almak şartıyla ödünç verdim. Tabiki kitabımı ödünç vermeden önce değerli yazarımızın Büyü Dükkanı’nda İki Çınar isimli kitabını başucuma almıştım.

 

 


Vazgeçilmez bir kitap
Siz de öyle yapacaksınız demedi demeyin çünkü bu vazgeçilmez bir kitap. Bu arada da sevgili yazar Yeşim Türköz’le yaptığım bir proje ile ilgili olarak görüştük. Sağ olsun hem projemle ilgili olarak bana kitap desteği sundu. Hem de yolladığı kitapların arasına en sevdiğim “Büyü Dükkanı” isimli kitabını özel imzalı olarak yolladı.

 

Teşekkür ederim Yeşim Türköz
Çok mutlu oldum. Çünkü en son ödünç verdiğim kitabım geri dönmeyi başaramamıştı. Öncelikle huzurlarınızda Yeşim Türköz’e değerli samimiyeti için çok teşekkür etmek isterim.  Yazarımız Yeşim Türköz’ün ilk kitabı yeni baskısıyla Epsilon Yayınevi’nden Hayatın İçinden dizisinde yayınlandı. Tavsiye ederim.


Kitap 25 yılda 36 baskı yaptı

Yazarımızın ilk kitabı olan Büyü Dükkanı 25. yılında  36. baskısı ile yepyeni bir kapakla şimdi de sizlerle buluşmayı bekliyor. Üstelik bu öyle bir kitap ki, onu okuyup sonra da kütüphanenize koyamıyorsunuz. Önce başucu kitabı yapıyorsunuz.

 

 

Herkesin okuması gereken bir kitap
Sonra da herkesin okuması ve yararlanması gerektiğine inanıp, hediye edeceğiniz kitaplar listenizin en başına yazıyorsunuz. Hediye etmeye başladığınız an kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Çünkü okuyan herkes çok beğeniyor ve o da sizin yaptığınızın aynısını yapıyor. Önce okuyor ve sonra hediye etmeye başlıyor. Okuyun hak vereceksiniz.

 

Oyun oynamayı seven ruhlar 

Bu kitapları özel kılan, değerli yazarımız Dr. Psikolog Yeşim Türköz’ün çalışmayı, öğrenmeyi, yazmayı, müziği, türküleri, bağlamayı, bisiklete binmeyi ve en çok da oyun oynamayı seven ruhunun bir yansıması olması.

 

buyu dukkaninda alisveris

 

Yetişkinlere oyun tasarlıyor 
Yazarımız son yıllarda psikodrama alanında yeni teknikler geliştirirken, yetişkinler için geliştirici oyun tasarımları yapıyor. Bu çalışmaların ürünü olarak “Homo Ludens Psikolojik Oyunlar” adı altında çiftler, aileler ve gruplar için geliştirdiği psikodramatik oyun setlerini kullanıma sunuyor. İlginizi çekerse içinizdeki çocuğa bu oyunlardan da armağan edebilirsiniz.

 

 

©2024 Anadolu Gezi Rehberi

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account