Sıradan tatillerden uzak, yeni deneyimler kazandıran, doğada eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayan Mojito Travel size öneriler sunuyor.

 

2004 yılından beridir turizm hizmeti veren Mojito Travel’in, müşterilerine extrem sporlar ve doğa sporları heyecanını yaşattıklarını ifade eden Mojito Travel Sahibi Kadir Özgür şunları söyledi. Birçok şehirde birçok etkinlik ve faaliyette bulunup, katılımcılarımız için farklı seyahat deneyimleri tasarlıyoruz. “Yaşam boyu doğa ” ilkesini benimsiyoruz. 2021 tatil sezonu hepimiz için unutulmaz olacak. Yeni yerler ve aktiviteler keşfedeceğiz. Bolca yeni deneyimler kazanacağız. Türkiye’nin mutlaka görülmesi gereken doğa harikası yerlerine birlikte ayak basacağız. Siz de kendi maceranızı bizimle keşfetmek için takipte kalın. Adrenalin ve macera tutkunları doğa sizleri bekliyor. Ağırlıklı olarak mevsimine göre  doğa ve kültür turları planlıyoruz. Doğa Turları’ nda yeşile ve oksijene doyarken, kışın Kayak Turları ile eğlence ve aksiyona doyacaksınız. En uygun fiyatlı günübirlik turlar ile siz de bize katılıp unutamayacağınız bir gün yaşayın ve yeni yerler keşfedin. Detayları merak edenleri https://www.mojitotravel.net/ web sitemize ziyarete bekliyoruz.”

 

 

Günübirlik turlar kaçırılmayacak fırsattır

Şehrin karmaşasından ve gürültüsünde uzak, fazla vakti olmayan katılımcılarımız için günübirlik turlar kaçırılmayacak fırsattır diyen Mojito Travel Sahibi Kadir Özgür, “Yakın noktalara doğa turları, kültür turları ve kayak turları olarak farklı şekillerde gerçekleştiriyoruz. Genel olarak gece ve sabah erken saatlerde hareketli olan turlar ile gününüzü en güzel şekilde geçirip aynı gün içinde dönüş imkanı sağlayan turlarımız da var. Bir gün olsa dahi eğlenceli turlar ile deşarj olabilirsiniz. En uygun fiyatlı günübirlik turlar ile sizde bize katılıp unutamayacağınız bir gün yaşayın ve yeni yerler keşfedin. Hafta içi yoğun ve karmaşa için de çalışan, hafta sonu doğa ve huzur ile buluşmak isteyen misafirlerimiz için hazırlanmış haftasonu günü birlik turlarımız da var. Tatil günlerinizde konaklamasız yalnız bir gün olan turlar size çok iyi gelecek. Kısa zaman ile deşarj olabileceğiniz bu turlar unutamayacağınız anılar biriktirmenizi sağlayacak. Hafta Sonu Günübirlik olarak, Maşukiye Turu, Yedigöller Turu, Kartepe Turu, Uludağ Turu, Abant Turu, Ormanya Turu yapıyoruz”, şeklinde konuştu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account