Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

 

 

 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şener Söğüt mesajında, “Oruç, sabır ve dua ile geçirdiğimiz bir ayın sonunda, ibadetlerimizin kabulünü niyaz ederek idrak ettiğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularla tebrik ediyorum. İçinden geçmekte olduğumuz bu zor zamanları, manevi iklimin gölgesinde duygu, inanç ve iradeyle aşacağımıza inanıyorum.

 

Aksatmadan sürdüreceğiz

Paylaşmayı, dayanışmayı, yardımlaşmayı ve hatırlamayı, bayramları vesile kılarak tüm yıllara ve zamanlara yaymanın gerekliliğini her gün daha açık bir şekilde görüyoruz. Biz Körfez Belediyesi olarak, Bayram’da da emrinizde ve hizmetinizde olacağız. Görevlerimizi aksatmadan devam ettireceğiz.

 

En iyi şekilde değerlendireceğiz      

Bu noktada sizden de, tam kapanmanın gereklerine uygun bir bayramlaşma gerçekleştirmenizi önemle rica ediyorum. Zira bu davranışımız, bizleri bir daha sevdiklerimizden ayrı bayram geçirmekten kurtaracak bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek olacaktır. Bu duygularla, her birinizin Ramazan Bayramını can-ı gönülden tebrik ediyor, huzur ve sağlık dileklerimle hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2021 Anadolu Gezi Rehberi

İletişim

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account